MAZANI PRISPEVKU

Více
6 roků 11 měsíců zpět - 6 roků 11 měsíců zpět #198 od marian.kamenicky
marian.kamenicky vytvořil/a téma: MAZANI PRISPEVKU
PANE SIMANDLE MOHL BY JSTE MI VYSVETLIT PROC JSOU TADY MAZANY, ODSTRANOVANY PRISPEVKY? VADI VAM PRAVDA? O VASICH ANTENACH NA SRESE? PLATTE RADNE OBVYKLY NAJEM A NEMATE PROBLEM S INTERNETEM. RADI TADY CENZURA!!!!????
Naposledy změněno: 6 roků 11 měsíců zpět od marian.kamenicky.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
6 roků 11 měsíců zpět #199 od pavol.stofej
Re: MAZANI PRISPEVKU
Vazeny pane Kamenicky,
predpokladam, ze tohle je moje chyba. Vcera jsem Vam odpovidal ve vlakne, ktere tady jiz neexistuje (vymena RTN, odecty atd). Po kliknuti na "Odeslat" se dlouho nic nedelo a pak se cela stranka resp. prohlizec zasekl. Ted uz vidim, ze dane vlakno neexistuje.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
6 roků 11 měsíců zpět #201 od marian.kamenicky
Re: MAZANI PRISPEVKU

pavol.stofej napsal: Vazeny pane Kamenicky,
predpokladam, ze tohle je moje chyba. Vcera jsem Vam odpovidal ve vlakne, ktere tady jiz neexistuje (vymena RTN, odecty atd). Po kliknuti na "Odeslat" se dlouho nic nedelo a pak se cela stranka resp. prohlizec zasekl. Ted uz vidim, ze dane vlakno neexistuje.

Nechce se mi věřit, že to byla náhoda, nehoda. Dejte to sem laskavě zpátky.Taky se mi moc nechce věřit že to byl Váš příspěvek To ale není podstatné, vraťte tp zpátky.
Jen tak mimochodem, to vaše včerejší chováni, když jste zatloukali, že máte schůzi výboru taky o něčem svědčí. To si fakt myslíte, že peníze které posílají lidi na učet SVJ jsou vaše, nebo že Vám patří dům? Normální banda Šmejdu, možná bych tram našel výjimku, to ale ukáže čas.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
6 roků 11 měsíců zpět #202 od pavol.stofej
Re: MAZANI PRISPEVKU
Ano, reagoval jsem ja. Vratit to nejde, alespon ja osobne o teto moznosti nevim, kdyz se neco smaze. Ale Vy asi nebudete mit problem to sem zase vlozit.
Vcerejsi schuze byla domluvena mezi clenama vyboru. O tom, ze to pan Simandl zverejnil na tyhle stranky t.j. i pro verejnost, jsme zjistili, az kdyz jste nam to ukazal. Za to se pan Simandl nasledne omluvil.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
6 roků 11 měsíců zpět - 6 roků 11 měsíců zpět #204 od marian.kamenicky
Re: MAZANI PRISPEVKU
a komu se pan Simandl omluvil? Vám? Výboru? Že Vás podvedl? Já o tom nic nevím :-)
Naposledy změněno: 6 roků 11 měsíců zpět od marian.kamenicky.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
6 roků 11 měsíců zpět #208 od marian.kamenicky
Re: MAZANI PRISPEVKU
Já jsem si neudělal kopii. Nenapadlo mě, že by to mohlo zajít až tak daleko, že to tady bude někdo mazat. Hold moje chyba. Pro příště už budu chytřejší a budu si dělat kopie, Požádejte p. Simandla ať to udělá za Vás. On tu kopii určitě má. Jináč to opravdu dělá špatnou vizitku celému výboru SVJ, která už stejně není nic moc.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.