faktura

Více
9 roků 9 měsíců zpět - 6 roků 5 měsíců zpět #105 od marian.kamenicky
marian.kamenicky vytvořil/a téma: faktura
Vážený pane Novotný,

na tom že že jsem závadu nahlásil, až po vystavení faktury nic divného nevidím. Původně jsem o proplacení faktury neuvažoval. To mne napadlo, až když jsem zjistil, že člen výboru si provedenou výměnu uzávěru teplé a studené vody nechal zaplatit SVJ. Tak proč bych si to nenechal zaplatit i já, když vidím a opakovaně upozorňuji na nehospodárné vynakládaní peněz vlastníku bytů, viz.:


14.07.2014 6 085,00 Bezhotovostní příjem 409093204 Jemelková Vendula Vendula Jemelková - vracím omylem zaslanou částku :)
Slušná paní Jemelková to vrátila. A co ostatní? Kolik jich je?

3.06.2014 -25 989,00 Bezhotovostní platba 0308 0000014099 0000000000 Horáček Miroslav - EMH
13.06.2014 -22 206,00 Bezhotovostní platba 0308 0141300118 0000000000 OptimCare s.r.o.
08.06.2014 -20 659,00 Bezhotovostní platba 0308 0141300092 0000000000 OptimCare s.r.o.

To je ukázka jenom za poslední dva měsíce.

Vážený pane Novotný, jestli že pán Ing. Pražák uvedenou částku vrátí na účet SVJ, tak na proplacení faktury netrvám. V opačném případě trvám na proplacení a nic na tom nezmění ani Vaše rozhodnutí o neproplacení faktury. Provedu zápočet mnou vynaložených nákladu za opravu do fondu dlouhodobé zálohy.

Není možné aby se k nehospodárnému chování výboru, ještě navíc členili vlastníci bytů na ty, kterým se to proplácet bude a ty kterým se to proplácet nebude.


Kamenický Marián





Původní zpráva
Od: Robert Novotny <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>
Komu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Datum: 15. 7. 2014 14:53:15
Předmět: Re: Fwd: faktura

Dobrý den pane Kamenický,


nezdá se Vám divné, že závadu jste nahlásil 5.2.2014 a faktura byla vystavena již 12.01.2014 ???


Mé rozhodnutí o neproplacení níže uvedené faktury je konečné.



S pozdravem


Robert Novotný


Původní zpráva
Od: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Komu: Výbor SVJ Jablonecká <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>
Datum: 14. 7. 2014 23:51:04
Předmět: Re: Fwd: faktura

Vážený pane Novotný,

závadu jsem řádně nahlásil. viz e-mnail z

5. 2. 2014, 11:08:14

Komu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kopie: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Vzhledem k tomu, že panu Ing. Pražákovi, bývalému členovi výboru byla výměna zaplacena, trvám na tom aby faktura za provedenou výměnu byla proplacena i v mém bytě.


Nebo snad existuji vlastníci bytů I. a II. kategorie? Jedním se to proplácí a druhým ne? Buď se to to bude proplácet všem, nebo nikomu!


Jestli že pán Ing. Pražák uvedenou částku vráti na účet SVJ, tak na proplacení faktury netrvám. V opačném případě trvám na proplacení.


Děkuji za pochopení a věřím, že na vaši odpověď nebudu muset opět čekat jeden a půl měsíce.


Kamenický Marián





Původní zpráva
Od: Výbor SVJ Jablonecká <Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.>
Komu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Datum: 14. 7. 2014 20:09:06
Předmět: Re: Fwd: faktura

Dobrý den pane Kamenický,

jak jsem Vás již informoval osobně v kanceláři SVJ, tato faktura proplacena nebude.
Aby v budoucnu nedošlo k podobným komplikacím, vždy je potřeba nejdříve závadu nahlásit výboru SVJ nebo správcovské firmě, což jste ve vašem případě neučinil.

S pozdravem

Robert Novotný


From: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sent: Friday, July 11, 2014 8:50 AM
To: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Subject: Fwd: faktura

Vážení,
dovolím si zaurgovat neproplacenou fakturu ze dne 28.5.2014.

Děkuji

Kamenický



Původní zpráva
Od: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Komu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Datum: 28. 5. 2014 9:04:35
Předmět: faktura

Vážení v příloze posílám fakturu za opravu kohoutu na teplou a studenou vodu. Částku jsem zaplatil hotově, proto Vás žádám o proplacení faktury na můj učet.




Děkuji


Kamenický Marián
Jablonecká 40/714
Naposledy změněno: 6 roků 5 měsíců zpět od marian.kamenicky.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.