reklamace vyučtování za rok 2017

Více
5 roků 10 měsíců zpět #233 od marian.kamenicky
marian.kamenicky vytvořil/a téma: reklamace vyučtování za rok 2017
Reklamace vyúčtovaní za rok 2017.

1. nesouhlasím s navýšením za teplo o 35,9%. Na základě čeho mi bylo navýšeno?
2. V bytě mám 3 ks radiátorů. Na vyúčtování mám 4 ks.To by ISTA mohla vědět, když to odečítá dálkově a platíte ji za to cca 90.000,-Kč!!! neoprávněně.
3. Opakovaně, již po nekolikáté jsem vás upozorňoval na to, že platíme poplatek za rozúčtování energii 3x!!! Na tuto skutečnost jsem Vás upozorňoval několik let. Mohu doložit maily. Jednou firmě Optim Care zahrnuto v paušálu cca 45.000,-Kč/měsíc. Po druhé firmě ISTA jako poplatek za rozúčtování energii ve výši cca 90.000,-Kč a za třetí ve vyúčtování je stržená částka209 Kč za rok 2016 - poplatek za rozúčtování energii. za rok 2017 již tam není!!! Kde jsou ale neoprávněně naúčtované platby za předchozí roky?
4. Žádám o podrobný rozpis částky 927,-Kč, kterou jsem obdržel, coby
oznámení o zdanitelných příjmech z pronájmu za rok 2017.
5.Dale bych Vás chtěl požádat, reklamovat platbu za antény na střeše. Je jich
cca 25ks, ale žádnou příchozí platbu z pronájmu střechy jsem nenašel.
6. Požaduji detailní rozpis čerpaní z fondu dlouhodobých záloh. Každý rok Vás o to musím žádat. Proč to není automaticky součástí vyúčtování?
7. Požaduji detailní rozpis částky 16.2016,-Kč nedoplatky za minulá období.
8. Požaduji detailní rozpis částky195.556,-Kč ostatní služby
9. Požaduji detailní rozpis částky 537.576,-Kč správa domu. Na posledním shromáždění vlastníku jsem zjistil, že nemáme jednu správcovskou firmu ale dvě. Firmu IKON, která pravděpodobně dělá křoví firmě J.N.Nova s.r.o., která, jak je mi známo, je v příbuzenském vztahu s členkou výboru p. Procházkovou Petrou. Ještě v loni jsme platili cca 40.000,-Kč za správu domu a letos platíme 60.000,-Kč/měsíc?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.