Zapis ze zasedání 5/2017 výboru SVJ.

Více
6 roků 11 měsíců zpět #203 od marian.kamenicky
marian.kamenicky vytvořil/a téma: Zapis ze zasedání 5/2017 výboru SVJ.
Co se ze zápisu zasedání výboru nedozvíte a ani výbor Vám to neřekne, proto jsem se rozhodl, že ho doplním o realitu. Věřím, že to pan Simandl nebude mazat.

Zápis je zde:
www.svj-jablonecka.cz/soubory/zapisy/vyb...20170524_05_scan.pdf

Včera jsem se dostavil do hospody kde byla svolána schůze výboru na 18.00hod. Postupně dorazili všichni až na pana Simandla. Pochopitelně že vlastníci o tom, že je schůze nevěděli, protože oznámeni o konaní schůze byla pověšena pouze na webu a ten jak známo má pouze 16 členu. Opakovaně požaduji po výboru aby termín o konaní schůze pověsil na nástěnku, tak aby o tom věděli vlastnici. Jestli se nepletu tak je to i ve stanovách, povinnost informovat vlastníky o konaní schůze výboru.
To není nic proti tomu, že o tom nevěděli vlastníci, ale jak se ukázalo nevěděli o tom ani přítomni členové výboru p. Majetičová, p. Procházková, p. Štofej, p. Prokop. Na můj dotaz, jestli je schůze veřejná nebo tajná, mi všichni svorně tvrdili, že žádná schůze není a je jen náhoda že se sešli v hospodě. Tak jsem jim ukázal foto webu s oznámením o konaní schůze. To už nešlo zapírat. Asi jim to pan Simandl nestihl oznámit, že to pověsil na web. :-) aby měl alibi, že to vlastníkům oznamuje.

Nebudu se vyjadřovat zatím k bodům schůze, pouze doplním to co tam p. Simandl nedal.
Požadoval jsem ho aby do zápisu napsal: V pondělí se do kanceláře SVJ v úředních hodinách dostavila starší paní asi tak 92 let, jméno neznám, a platila za výměnu domovního telefonu asi 415,-Kč p. Majetičové. Čistě náhodou jsem v kanceláři byl taky, reklamovat vyúčtování. Tak jsem se zeptal co to má znamenat? Domovní telefon je součásti zvonku a zvonky jsou součásti domu, tak proč platí výměnu porouchaného domovního telefonu. Vysvětlení jsem se pochopitelně nedočkal, ale dozvěděl jsem se od paní, která špatně slyšela, že o tuto výměnu žádá již 2 (slovy dva) roky. Tak jsem požádal pana Simadla aby zajisti aby paní dostala své peníze zpátky. Vzhledem k tomu, že v zápise není o tom ani slovo, tak asi těžko se k ni ty peníze dostanou. Nebo se pletu pane Šmejde Simandle?
Nic nového pod sluncem. Výboru trvá vše tak asi 3 až 4 roky než něco zajistí. Příklad, bankovní poplatky, výtahy, pojistka, el. energie, soc. pojištění atd..... v neposlední řadě i moje žádost o osazení měřidel tepla na radiátory. Trvalo jim to 4 roky a ještě mají tu drzost označovat mne za podvodníka, který neplatí za teplo. Nic nového pod sluncem. Stejně se chovala p. Karfíková i p.
Šimek, dnes člen KK. Je ale zajímavé, že věci ze kterých kouká provize jdou vyřídit téměř okamžitě!!!

K bodu ad7 jenom doplním . Požádal jsem výbor mým jménem a jménem pánů Pokorného a Procházky, aby výbor zajistil zprovoznění kočárkárny k účelům ke kterým byla zkolaudována, tj. k odkládání kočárku, kol atd.

To je asi tak vše co jsem po výboru požadoval.

Teď to ale ještě doplním. Začíná to tím, že si někdo zabere pro sebe místnost, kočárkárnu. Neplatí nájem a omezuje ostatní v uživení společných prostor. Přitom mu ostatní platí v místnosti světlo i teplo. Začíná to kočárkárnou a nekončí to ani 25-ti ANTÉNAMI NA STŘEŠE, za které se taky neplatí nájem!!! a ještě ničí střechu.

Pro jistotu jsem si to zkopíroval, kdyby se pan Šmejd Simadl rozhodl mazat.

Na závěr bych opakovaně, již po nekolikáté požádal výbor aby informoval vlastníky včas kdy bude zasedání výboru a ja osobně prosím o zaslání této informace na můj e-mail: mariank@volny. cz,  protože nejsem v Praze denně , bydlím  na vesnici.

Kamenický

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
6 roků 11 měsíců zpět #205 od pavol.stofej
Re: Zapis ze zasedání 5/2017 výboru SVJ.

marian.kamenicky napsal: Nebudu se vyjadřovat zatím k bodům schůze, pouze doplním to co tam p. Simandl nedal.
Požadoval jsem ho aby do zápisu napsal: V pondělí se do kanceláře SVJ v úředních hodinách dostavila starší paní asi tak 92 let, jméno neznám, a platila za výměnu domovního telefonu asi 415,-Kč p. Majetičové. Čistě náhodou jsem v kanceláři byl taky, reklamovat vyúčtování. Tak jsem se zeptal co to má znamenat? Domovní telefon je součásti zvonku a zvonky jsou součásti domu, tak proč platí výměnu porouchaného domovního telefonu. Vysvětlení jsem se pochopitelně nedočkal, ale dozvěděl jsem se od paní, která špatně slyšela, že o tuto výměnu žádá již 2 (slovy dva) roky. Tak jsem požádal pana Simadla aby zajisti aby paní dostala své peníze zpátky. Vzhledem k tomu, že v zápise není o tom ani slovo, tak asi těžko se k ni ty peníze dostanou. Nebo se pletu pane Šmejde Simandle?


Tak jako sorry, ale v hospode (rozumej na schuzi) jste po vzajemne dohode s vyborem jasne rekl, ze tohle do zapisu nedame, jelikoz neni jasne, v jakem stavu byl porouchany telefon a je potreba vyjadreni pana Volfa, jestli to byla nahodna porucha nebo to vlastnik umyslne poskodil.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
6 roků 11 měsíců zpět - 6 roků 11 měsíců zpět #206 od marian.kamenicky
Re: Zapis ze zasedání 5/2017 výboru SVJ.
Vážený pane Štofej, to jste dva opakuji dva roky zkoumali zda je telefon úmyslně nebo neúmyslně poškozen? A nevyzkoumali jste to? Víte co prožívá člověk v 90 letech, když reklamuje dva opakuji dva roky telefon? Asi nevíte a možná to pochopíte až když Vám bude 90 let, ale budete muset mít kliku, aby jste se devadesátky dožil.
Není to tak dávno co si Váš kolega, bývalý předseda SVJ p. Novotný nakoupil dvířka poštovní schránky za cca 900,-Kč/kus a hned 5x, když mu je někdo úmyslně ničil, protože měl nějaký spor s někým. A ještě se tvářil jak je mu to jedno, on ty dvířka neplatí, tak ať mu je někdo klidně ničí. No platila mu je taky ta 92 letá paní!!! ŠMEJDOVI. To jste taky dva roky zkoumali zda došlo k úmyslnému nebo neúmyslnému poškození dvířek na poštovní schránce??? Kolik p. Novotný zaplatil za dvířka???
Naposledy změněno: 6 roků 11 měsíců zpět od marian.kamenicky.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
6 roků 11 měsíců zpět #207 od marian.kamenicky
Re: Zapis ze zasedání 5/2017 výboru SVJ.
Pane Štofeji, ja navrhuji, sejdeme se v pondělí v kanceláři. Vy vyzvednete 415,-Kč v pokladně a půjdeme za tou 92 letou paní podívat se na ten telefon a zároveň ji těch 415,-Kč vrátíte a společně se ji omluvíme. Souhlasíte?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
6 roků 11 měsíců zpět #209 od marian.kamenicky
Re: Zapis ze zasedání 5/2017 výboru SVJ.
Pane Štofeji, včera jsem Vás očekával v kanceláři. nedorazil jste. Ani jste nenapsal, že nedorazíte. Nic jiného jsem od Vás ani nečekal.
Jenom to ještě doplním, vysvětlím vaše výmluvy a včerejší výmluvy Šmejda Simandla o poškození dom. telefonu. To to za dva roky p. Volf nezjistil jestli je telefon poškozen úmyslně, nebo se na něm vyskytla závada? Dva roky na to nemohl přijít. čím to je, že nefunguje. Kdyby byl úmyslně poškozen, tak by to snad zjisti na první pohled, nebo se pletu? A vyměnil ho na počkání. Co vím tak si jich nakoupil do zásoby hned několik kusů. Nechá se to dohledat.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.